2 kVA Online Ups fiyatı

2 kVA Online Ups Sistemi

- Gerçek On-Line tasarım
- Mikroişlemci kontrollü tam güvenilirlik
- Giriş güç faktörü düzeltme (PFC) ile enerji verimliliği
- Uzun yedekleme süresi
- Şebeke yokken çalıştırılabilme özelliği (cold start
- Bakım Bypassı (6 ve 10 kVA için)
- Standart RS232 arabirimi ve akıllı izleme yazılımı
- Açılışta otomatik test özelliğ
- Aşırı gerilim ve frekans dalgalanması koruması
- Yük ve akü kapasitesi göstergesi
- Kısa devre ve aşırı yük koruması
- Gelişmiş koruma fonksiyonları
- USB iletişimi arabirimi (opsiyon)
- Standart SNMP desteği, SNMP kartı(opsiyonel)
- Uluslararası ve yerel standartlara uygunluk
- Ek donanım gerektirmeksizin paralel bağlanabilme

Giriş PFC
Dijital kontrol girişi PFC teknoloji benimsenmesi, Giriş Güç Faktörünü 0.98 üzerine çıkarır ve bu şebekeye kirliliği önler, enerji tasarrufu sağlar.

Dijital Kontrollü DC-DC Konverter
FPlus Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları, dijital kontrollü DC-DC konvertör teknolojisi ile geçmişte analog kontrol DC-DC konvertör kullanan diğer cihazlara göre daha güvenilirdir.

Yeşil Çevre Dostu Model
FPlus Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları; ROHS ve Ulusal Elektronik Kirliliği Yönetimi Çözümleri ile uyumludur. Normal kullanım altında, insana ve çevreye zarar vermez

Geniş Giriş Gerilim Aralığı
Çok kötü şebeke şartlarında dahi son derece geniş giriş gerilim ve frekans aralığı sayesinde normal olarak çalışabilmektedir. Bu geniş giriş gerilim aralığı sayesinde akü kullanımı azalacağı için, akü ömrü de uzatılabilir.

Mükemmel Koruma sağlar
FPlus Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları; giriş çıkış aşırı gerilim, aşırı yük, kısa devre, invertör sıcaklık, akü düşük uyarısı, akü aşırı şarj gibi korumalarla donatılmış olup, bu sayede sistem güvenilirliği maksimuma çıkarılmıştır. Ayrıca Bypass özelliği ile de aşırı yük durumunda yükün kesintisiz olarak şebekeden beslenmesini sağlar ve alarm vererek kullanıcıyı uyarır. 

Cold Start ve Şebekeden Start 
Acil durumlarda  FPlus Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları doğrudan aküden ya da akü olmadan şebekeden de çalıştırılabilir.

Jeneratör Uyumluluğu
Yüksek giriş güç faktörü ve geniş giriş gerilim ve frekans aralığı sayesinde jeneratörler ile uyumu maksimum seviyededir. 

Akıllı Akü Yönetimi
FPlus Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları üç adımlı akü şarj teknolojisi ile akü ömrünü uzatır ve akü bakım sayısını düşürür. Ayrıca akülerdeki sorunu zamanında bulmak için belirli aralıklarla UPS akü testini otomatik olarak gerçekleştirir.